Wytrzymałe, funkcjonalne i delikatne dla skóry – ściereczki na rolce

Jeśli chcesz kupić czyściwo włókninowe, koniecznie odwiedź ten adres.

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe pozwalają na utrzymanie wysokich norm czystości w wielu zakładach pracy. Które z nich znajdziemy obecnie w sprzedaży? Co powinno się wziąć pod uwagę przy dobieraniu czyściwa technicznego?

W branży chemicznej i w warsztatach – zastosowanie czyściwa przemysłowego

Czyściwa techniczne to produkty do zadań specjalnych – są zazwyczaj używane w przeróżnych gałęziach gospodarki, przykładowo na myjniach, w branży chemicznej, w warsztatach samochodowych, a także wielu pozostałych sektorach przemysłu, w których niezbędne są mocne i absorpcyjne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe bardzo dobrze radzi sobie z wyschniętym brudem, tłuszczem, kurzem, plamami z oleju czy innymi zanieczyszczeniami oraz rozlanymi płynami, może także być użyte do polerowania delikatnych przedmiotów czy pucowania szkła. Profesjonalne czyściwa z powodzeniem zastępują standardowe szmatki, nie podrażniają skóry, a zarazem są nadzwyczaj elastyczne, chłonne oraz wytrzymałe

Nasączane i wielozadaniowe – typy czyściw technicznych

Na rynku znajdziemy różnego typu czyściwa techniczne. Elementarny podział rozróżnia czyściwa papierowe i włókninowe. Na potrzeby gastronomii produkuje się czyściwa dostosowane do bezpośredniego kontaktu z pożywieniem. W sklepie internetowym Verde Avis zakupisz produkty nasączane, włókninowe do delikatnych powierzchni, czyściwa do polerowania nie generujące pyłu, do wycierania silnych zabrudzeń, a także produkty w opakowaniach ochronnych, które nie wysychają i mogą być wykorzystane do czyszczenia różnorodnych powierzchni bez namaczania ich w wodzie. Najlepszej jakości czyściwa przemysłowe kupić można jako ściereczki na rolce bądź w tradycyjnej formie.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]