Wygodne i praktyczne zakupy spożywcze z dostawą do domu

Oferta zakupów spożywczych przez internet w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Ciebie stworzyliśmy.

Trudno jest uniknąć potrzeby wykonywania zakupów spożywczych. Bez wielu rzeczy da się przeżyć, jednak bez zdrowych owoców i warzyw jest to niemożliwe. Niestety często sytuacja zawodowa bądź życiowa powoduje, iż coś tak przyjemnego jak sprawunki, może być czynnością uciążliwą. Wtedy poważnym udogodnieniem jest opcja zamówienia zakupów spożywczych przez internet.

Dla kogo zakupy spożywcze przez internet?

Powszechność internetu przyspieszyła w ostatnich latach wzrost sprzedaży online w naszym kraju. Z powodu nieustannie ewoluującego się rynku i potrzeb klientów, wiele firm wykorzystujących dotąd tylko tradycyjne kanały sprzedaży, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tę stronę skierowała się również branża spożywcza, która na ogół rzadko umożliwiała zakupy z dostawą do domu klienta. Od kilku lat z delikatesów online korzysta sporo rozmaitych grup konsumentów. To nierzadko osoby pracujące w systemie zmianowym, co nie pozwala im zrealizować zakupów w godzinach gwarantujących znalezienie w markecie świeżych produktów, opiekunowie małych dzieci, osoby zajmujące się opieką chorych członków rodziny, a także osoby w podeszłym wieku, dla których regularne wizyty nawet w osiedlowym sklepie są ogromnym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych online korzysta się też dla komfortu – to spora oszczędność czasu, który można poświęcić na hobby bądź rozrywkę.

Delikatesy online – dowóz pod wybrany adres w 48h

Zamawiając zakupy spożywcze przez internet w e-sklepie Skowronek z Krakowa mamy dostęp do setek zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale również wędlin, mięs oraz ryb pochodzących wyłącznie od wypróbowanych i rzetelnych polskich producentów. Prócz tego sklep ma w asortymencie smakowite, tradycyjne pieczywo pochodzące z piekarni słynnej nie tylko w krakowskiej dzielnicy Kazimierz. Zakupy zamówione w delikatesach online Skowronek są dowożone na wskazany adres w ciągu 2 dni, a za zamówienia powyżej określonej kwoty oferowana jest gratisowa dostawa. Zakupy można opłacić kartą przy odbiorze.

Adres:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]