Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Sprawdź, gdzie zamówić 3D drukarkę, wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od wiodących producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, SLA oraz FDM.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania i instrumenty. Wyliczono, iż używając drukarek 3D i pozostałych urządzeń Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny nieomalże o 90 procent. Główne założenia pracy specjalistów firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i urządzeń, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs produkuje najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, pracujące w innowacyjnej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się intuicyjną obsługą i ergonomiczną budową. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, w związku z tym można uzyskać tożsame prototypy, do czego dąży się przede wszystkim w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają szerokie zastosowanie w rozlicznych gałęziach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany druk jest precyzyjny i trwały, a podczas procesu wydruku nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie tworzą się wypaczenia.

Adres:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]