Szukasz inspiracji do aranżacji domu? Odwiedź stronę Deco Składu

Szukasz sklepu internetowego Deco Skład? Koniecznie musisz skierować się tu.

Najlepiej czujemy się w przestrzeni, w której jesteśmy otoczeni przedmiotami odzwierciedlającymi naszą osobowość. W takim miejscu potrafimy łatwiej odprężyć się po długim dniu pracy. Stąd tak ważne jest zadbanie o właściwe wyposażenie przestrzeni mieszkalnej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie dom bądź dopiero myślisz o jakimś remoncie, poszukaj inspiracji w poznańskim sklepie Deco Skład.

Akcesoria kuchenne i meble do pokoju dziennego kupisz w Deco Skład

Deco Skład dostarcza dekoracje, akcesoria i meble zaprojektowane w popularnym od dawna stylu skandynawskim. Kluczową cechą tego stylu jest nieskomplikowany design, duża miara surowości, a także skupienie się na wykorzystaniusurowców naturalnych, częstokroć obrabianych manualnie. Styl skandynawski należy jednak rozumieć dość szeroko, więc każdy wyłuska z niego coś co przypadnie mu do gustu – są tu zarówno motywy folkowe, a równocześnie widoczne są tu też wyraźne dążenia, by urządzać wnętrza w w okrojonej palecie kolorów.

W Deco Sładzie, którego sklep można odwiedzić osobiście w Poznaniu lub sprawdzić jego ofertę online, odkryjesz obszerną selekcję dodatków do łazienki, jadalni i kuchni, ale także mebli i ozdób do przedpokoju, salonu czy pokoju dziecka. W sklepie tym kupisz przybory do gotowania, przechowywania i pieczenia, jak również wspaniale prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i tekstylia do kuchni, którymi zachwyci się cała rodzina. Jeśli chcesz szykownie zaaranżować łazienkę, zaopatrz się w dodatki i komplety łazienkowe starannie wybrane z oferty znanych producentów przez ekspertów Deco Składu . Jeżeli zaś jesteś miłośnikiem czerni bądź złota i jest to kolorystyka, w której chcesz zaaranżować łazienkę, w Deco Składzie znajdziesz dużo akcesoriów w tych kolorach.

Blog sklepu Deco Skład – wskazówki odnośnie aranżacji wnętrz i nieszablonowe propozycje prezentów

Deco Skład prowadzi blog, w którym regularnie prezentuje wiele użytecznych porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Rady, które tam uzyskasz odnoszą się nie tylko do urządzania pomieszczeń, kupna ergonomicznych sprzętów czy doboru praktycznych akcesoriów i dekoracji pasujących do konkretnego stylu. To także interesujące propozycje podarunków dla bliskich z okazji różnych wydarzeń, świąt oraz rocznic. Warto zaglądać na ten blog co kilka dni, aby być zawsze na bieżąco z obecnymi tendencjami w aranżacji wnętrz.

Adres:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]