Szukasz czegoś innego na okna? Polecamy shuttersy wewnętrzne

Chcesz zamówić ozdobne okiennice? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Urządzając pokój, z rzadka poświęca się zbyt wiele uwagi dekoracji okien. W większości wypadków wybiera się standardowe rozwiązanie, czyli zasłony oraz firanki, które nieraz zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednak jest jeszcze jedno mniej rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Okiennice wewnętrzne shutters – nowość w europejskim budownictwie

Najważniejszym atrybutem shuttersów (bądź też po polsku – szutersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych są ruchome, a więc można ustawiać je pod dowolnym kątem, w zależności od kaprysu lokatorów. Producenci wykonują je z polichlorku winylu (PCV), płyt MDF, jak również z listw drewnianych. Okiennice dekoracyjne shutters instaluje się najczęściej na oknach, jednakże równie dobrze będą się prezentować na drzwiach szafy. Shuttersy to co prawda element okna, który w polskim budownictwie spotyka się jeszcze okazjonalnie, ale większa część z nas zapewne kojarzy je z telewizji lub kina, bowiem te okiennice są często wykorzystywane na terenach z cieplejszym klimatem, a więc w RPA oraz w Australii.

Shuttersy – regulacja kąta lameli bez użycia łańcuszków

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko znakomicie wyglądają, ale mają również praktyczne zastosowanie. Za ich pomocą można w pasywny sposób kontrolować użycie padającego światła: latem powstrzymywać kumulowanie się nadmiaru ciepła w pokojach, a zimą – utrzymać je na dłużej. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z różnymi stylami aranżacyjnymi i nie ma przeważnie problemów, aby założyć je na zdecydowanej większości ram okiennych. Produkuje oraz instaluje się je na zlecenie, co powoduje, że są stosunkowo droższym rozwiązaniem niż przykładowo żaluzje. Shuttersy jednak przydają wnętrzom niezmiernie gustowny wygląd, dzięki czemu wpływają na podwyższenie wartości domu. Trzeba również zaznaczyć, że kąt lameli okiennic wewnętrznych typu shutters jest ustawiane bez pomocy łańcuszków, co rodzice małych dzieci czy posiadacze psotliwych zwierzaków, które mogłyby zaplątać się wystające sznurki, uznają na pewno za dodatkowy atut.

Adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]