Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały glob, kompletnie zmieniła nasze kontakty z innymi ludźmi i życie. Zasady dystansu społecznego wymuszają konieczność korzystania ze różnych środków, które mają chronić nas przed realnym niebezpieczeństwem zarażenia się tym nowym wirusem. Idąc do sklepu bądź biura, gdzie najczęściej spotykamy większe tłum ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia zakładać na usta i nos ochronną maseczkę. Co jednak zrobić, jeśli ciężko oddychamy w typowej maseczce z tkaniny?

Trwała maseczka wielorazowa w postaci ochronnej przyłbicy

Osoby, które sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są nieporęczne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem w czasie ich noszenia, powinny sprawić sobie ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona przed zakażeniem wirusem podobnie jak maska chirurgiczna, tzn. zakrywa usta i nos, ale przy tym umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej głównymi plusami są wytrzymałość, komfort oraz tylko kilkugramowa waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta mini przyłbica wykonana jest z materiałów, dzięki którym może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przysłonę z folii PET po kolejnym założeniu można odkazić, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (nawet do trzydziestu razy!) w wodzie z mydłem.

Kto powinien zakładać wielorazową mini przyłbicę?

Przyłbicę ochronną rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby chorujące na astmę, starsze oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nakładać ochronne maseczki w czasie wykonywania pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie drażni. Nie zakłóca ona działania FaceID, co na pewno docenią ludzie młodzi.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]