Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych napojów i deserów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Jak można je użyć? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoje mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, oranżad, lemoniad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]