Serwetki gastronomiczne – chłonne i wytrzymałe

Szukasz serwetek gastronomicznych? Koniecznie odwiedź ten adres.

Papierowe serwetki to produkty higieniczne, które powinny być częścią wyposażenia każdej restauracji, kawiarni lub dowolnego lokalu podającego żywność. Jakie rodzaje serwetek są najczęściej używane? Na co należy zwrócić uwagę podczas zakupu tego produktu?

Serwetki papierowe – gdzie znajdą zastosowanie

Serwetki papierowe są używane w rozmaitego typu lokalach gastronomicznych – od restauracji, przez lodziarnie, szkolne i zakładowe stołówki, domy weselne, herbaciarnie, aż po puby. Te jednorazowe artykuły higieniczne są znakomitym zamiennikiem tradycyjnych chusteczek wyprodukowanych z materiału, a przy tym pozwalają oszczędzić na kosztach ich prania oraz składowania. W sklepach dostępne są wszelkiego rodzaju serwetki gastronomiczne – jednowarstwowe chusteczki dyspenserowe przeznaczone do restauracji samoobsługowych oraz wytrzymałe dwuwarstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się podczas używania, dzięki czemu świetnie spełniają swoją funkcję.

Serwetki papierowe – zredukuj ilość generowanych odpadów

Chcesz zaopatrzyć swoją restaurację w solidne serwetki papierowe? Weź pod uwagę te, które można dozować pojedynczo. Umożliwia to osiągnięcie sporych oszczędności, ograniczając zarazem ilość wytwarzanych odpadów. Popularne są też dekoracyjne serwetki papierowe, dostępne w różnych kolorach – są one produkowane dla lokali, w których nadzwyczaj istotne jest utrzymanie dobrego wrażenia. Na szczególną uwagę zasługują papierowe serwetki marki Tork charakteryzujące się wysoką wytrzymałością i niezwykłą wręcz chłonnością. Serwetki te można zakupić zarówno w odmianie dostosowanej do standardowych dozowników na stolik (wertykalnych oraz horyzontalnych), jak i dozowników na ladę lub do zabudowy.

Adres:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]