Kontenery na gruz i złom dla firm remontowych

Dowiedz się, gdzie kupić kontenery na gruz.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery na odpady – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo wariantów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach często używane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

Adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]