Hurtowe ilości butelek szklanych i słoików – gdzie zamówić je tanio i szybko?

Więcej o butelkach monopolowych w hurcie na superbutelki.pl.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest gałęzią gospodarki, która dopóki będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż znaczna część rynku produktów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to jednocześnie sektor, w którym wyśmienicie radzą sobie mniejsze podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim zdrowym, smacznym czy też niszowym wyrobem. Przeznaczone na handel pożywienie musi być opakowane tak, aby artykuł jak najdłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w słoiki i butelki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, gdyż nadają się do recyklingu.

Hurtowe zamówienie butelek oraz słoików – dlaczego to się opłaca?

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży od dostawców adresowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się znacznie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo ocet, pasty warzywne czy konfitury, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę paru tysięcy. Zakup słoików oraz butelek w hurcie jest więc dla niego nie tylko formą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w dużych ilościach zazwyczaj można otrzymać spory rabat od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u krajowego dystrybutora słoików i butelek. W ten sposób też dostanie opakowania szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu nabędziesz butelki oraz słoiki na palety

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują przeróżnego kształtu i pojemności butelki ze szkła (znakomite do przechowywania wina, soków bądź piwa) i słoje. Transportowane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – w zależności od wielkości opakowań – po 500, 1300, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą też odebrać zakupiony towar wprost z magazynu hurtowni. Razem z butelkami bądź słoiczkami w hurcie można dodatkowo nabyć odpowiednią ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki pasujące do danego typu opakowania.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]