Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Więcej informacji o Renault części Kraków uzyskasz tutaj.

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Kupiłeś wyśniony samochód i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy podwozia, nadwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Adres:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]