Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Kup etykiety weselne.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego zalążka jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, jednakowo ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać alkoholu na imieniny, ślub czy osiemnastkę. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli pozostali goście chcą podarować to samo?

Etykiety butelki – podziękuj rodzinie oraz znajomym

Na weselu trunki nie tylko są rozstawione na stolikach, ale też dość często Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki upominek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Ale taka butelka z wódką może również przerodzić się w fajną pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę, na których można umieścić informację o imionach nowożeńców, miejscu i dacie ślubu lub słowa podziękowania. Etykiety na butelki można nabyć w przeróżnych kolorach oraz wzorach, toteż bez trudu można znaleźć te, które będą odpowiednie do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od imaginacji zamawiającego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można użyć nie tylko przy okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym bądź wieczorze panieńskim.

Etykiety na bimber – ozdabiaj domowe trunki

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można oznaczać butelki z domowej piwniczki. Jeżeli na własną rękę robisz soki, nalewki bądź wina i dzielisz się nimi z rodziną lub kolegami nawet bez okazji, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne prostej flaszki. Ponadto butelki można także oznaczać przy użyciu kolorowych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]