Duża ładowność i opływowe kształty – boxy dachowe

Chcesz zamówić boxy dachowe? Sprawdź ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to popularna metoda umożliwiająca przewóz dużej ilości walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, a także belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na zniszczenia, promieniowanie słoneczne czy rdzę. Nadzwyczaj popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika powinien być dostosowany do modelu samochodu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – prosty montaż

Dzisiejsze bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne paski transportowe, dzięki którym spakowane przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną ładowność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują głównie osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się także na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria sportowe, których ze względu na wymiary nie umieścimy wewnątrz auta.

Adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]