Drzwi wewnętrzne z wysokiej jakości materiałów – poznaj Oknostol

Producent drzwi wewnętrznych drewnianych - aktualną ofertę sprawdzisz na www.oknostol.com.pl.

Oknostol to firma, która szczyci się wieloletnią praktyką w produkcji wszelkiego rodzaju modułów stolarki drzwiowej i okiennej. Okres funkcjonowania na rynku spowodowało, że jej specjaliści gwarantują klientom najwyższą jakość dostarczanych produktów oraz obsługi klienta. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich najwyższa ergonomia, ale również ich solidność, będące wynikiem użycia podczas ich wykonywania nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu i składaniu modułów stolarki otworowej pracownikom przedsiębiorstwa przyświeca dbałość o osiągnięcie czterech wartości: satysfakcji konsumenta, całkowitej wygody użytkowania produktów, ich wysokiej jakości oraz absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – producent drzwi i okien z Małopolski

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien cechuje się wysoką troską o jakość własnych wyrobów. Proponowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to idealny wybór dla konsumentów, którzy szukają niecodziennych, ale całkowicie funkcjonalnych i wytrzymałych produktów. Zapewniają one lokatorom najwyższy komfort – wydajnie tłumią zewnętrzne hałasy i stanowią znakomitą izolację cieplną, co jest ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów, dlatego są one wyposażone w nowoczesne systemy antywłamaniowe. Całość dopełnia ich oryginalne, przyciągające wzrok wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi czas zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, bowiem produkowane są wyłącznie z materiałów wysokiej jakości.

Drzwi drewniane na wymiar – kompleksowa obsługa

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć też w obszarze obsługi klientów. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol mogą liczyć na bezpłatne doradztwo przy doborze właściwego modelu drzwi, jak również pomiar na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi odbędzie się bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich spersonalizowany projektu, idealnie dostosowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Odnosić się to nie tylko szerokości drzwi, ale też metoda wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]