Derki dla koni – gdzie kupić?

Jeśli chcesz zamówić derkę dla konia, skieruj się tutaj.

Derka okrycie dla konia, które zapewnia zwierzęciu komfort termiczny oraz osłonę przed owadami lub kurzem. Jakiego rodzaju derki można dzisiaj kupić w internetowych sklepach jeździeckich? Czym się charakteryzują?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego zad, tułów, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są również derki wykonane z nieprzemakalnych materiałów – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe chronią zwierzę przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – dobieramy dodatkowe akcesoria

Dobrze dobrana derka to nie wszystko – ważne są też profesjonalne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, a także gwarantują koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe elementy, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres gwarantuje maksymalną wygodę zakupów.

Adres:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]