Czepki, kombinezony, rękawice – odzież robocza polskiej produkcji

Jeśli chcesz kupić jednorazową odzież ochronną, koniecznie wejdź na globalhygiene.pl.

Sektor spożywczy musi zachowywać rygorystyczne normy w każdej fazie produkcji. Toteż szczególnie istotne jest, by załogi zakładów i fabryk przetwórstwa żywności były wyekwipowane w wysokiej jakości strój ochronny, dopuszczoną do użytkowania w tej branży. Firmy mogą zaopatrzyć się w takie artykuły m.in. w Global Food Hygiene, które jest polskim producentem oraz dystrybutorem jednorazowej odzieży roboczej.

Główne produkty wytwarzane przez Global Food Hygiene

Global Food Hygiene działa na polskim rynku od przeszło 5 lat, a odniesione tu sukcesy pomogły jej w 2020 r. zdobywać również rynki zagraniczne. Aktualnie w asortyment marki obejmuje części odzieży ochronnej, takie jak buty, fartuchy, czepki i kominiarki, maseczki wielowarstwowe, w tym również te zakrywające brodę oraz rękawice jednokrotnego i wielokrotnego zastosowania (metalowe). Jednym z głównych produktów Global Food Hygiene są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce zaprojektowane osobiście przez grupę fachowców marki i produkowane za pomocą autorskiego wykrojnika. Spółka może pochwalić się listą ponad 800 klientów, którzy korzystają z jej artykułów. Produkcja też wygląda imponująco – z hali produkcyjnej wychodzi miesięcznie plus minus 700 tyś fartuchów.

Producent odzieży roboczej – permanentny progres

Należy podkreślić, iż marka Global Food Hygiene stale wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, nie tylko odnośnie zróżnicowania dostarczanych przez nią produktów. Firma stawia na ciągły progres, implementując innowacyjne rozwiązania logistyczne, jak również rozwijając infrastrukturę spółki (między innymi rozbudowując hale produkcyjne i magazynowe), co zaowocowało kilkoma prestiżowymi nagrodami. Nadrzędnym zamiarem Global Food Hygiene jest integracja poszczególnych procesów i intensywne współdziałanie między różnymi sekcjami firmy, co w efekcie ma doprowadzić do osiągnięcia maksimum wydajności w realizacji zamówień tak, aby trafiały one do odbiorców w ciągu doby.

Adres:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]