Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Dowiedz się, gdzie kupić blachę na rąbek stojący.

Blachy na rąbek stojący to coraz częściej stosowany rodzaj pokrycia dachowego. Jakie właściwości różnią ją od pozostałych materiałów wykończeniowych? Czy opłaca się w nie zainwestować? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich wykorzystania.

Blachy na rąbek stojący – piękny wygląd oraz wytrzymałość

Blachy na rąbek stojący znakomicie godzą funkcjonalność z walorami estetycznymi, dzięki czemu zyskują coraz szersze grono zwolenników. Trwała oraz bardzo dobrze wyglądająca blacha na rąbek może być wykorzystywana zarówno w nowoczesnych budowlach, jak i nieruchomości, w których nieodzowna jest reperacja pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich oraz dwuspadowych, ale też na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na plac budowy w formie niewielkich arkuszy. Charakteryzują się nieskomplikowanym i zarazem błyskawicznym montażem. Takie pokrycie dachowe jest trwałe, odporne na rdzę i wspaniale pasuje do różnych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego bądź dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – zredukuj koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne dachówki pod względem wytrzymałości i wykorzystanej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy i wykończone specjalną warstwą, która zapewnia ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. woda oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w wielu wariantach, co umożliwia dostosowanie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na obniżenie kosztów związanych z budową – bez wątpienia ograniczają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blach na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio w sklepach firmowych.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08