Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Potrzebujesz balonu do wina? Wejdź na http://bit.ly/2MKb2Y6.

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być wykorzystane jako pomysłowy upominek dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin lub zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to także znakomita ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal baniak do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]