Bagażniki bazowe na boxy dachowe i nie tylko

Znajdź poprzeczki na relingi dachowe na https://ebagaznik.pl/pl/c/Bagazniki-bazowe/15.

Wyjazd samochodem na wczasy wymaga wygospodarowania miejsca na wszelkie konieczne podczas urlopu akcesoria. Zazwyczaj nie pomieścimy całości w bagażniku. Po pierwsze z tego powodu, że ich ilość w przypadku dużej rodziny bywa znaczna, a po drugie, ze względu na spore wymiary niektórych przedmiotów. Tu należy wymienić przede wszystkim narty i rowery, których zmieszczenie w bagażniku typowego rodzinnego samochodu jest niemożliwe. Rozwiązaniem tego problemu mogą być uchwyty samochodowe i bagażniki dachowe przystosowane do przewozu wspomnianych sprzętów.

Poprzeczki samochodowe – zamontuj box dachowy

Ładowność auta w dużym stopniu zwiększa użycie bagażnika dachowego w formie boxu. Ten typ bagażnika nie tylko daje przewożonym sprzętom ochronę przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi, ale też nie zmniejsza znacząco osiągów pojazdu, gdyż posiada opływową budowę. Do jego montażu niezbędne są poprzeczki samochodowe, czyli relingi. Jeśli nasze auto nie zostało w nie wyposażonepodczas produkcji, możemy je dokupić później. Pamiętajmy jednakże, by wybór modelu właściwego do budowy naszego samochodu oraz montaż poprzeczek zlecić profesjonalistom. W przeciwnym wypadku umocowanie bagażnika może okazać się za słabe.

Uchwyty samochodowe idealne dla rowerów

Poza poprzeczkami do montażu boksu dachowego, możemy także zakupić dodatkowe uchwyty samochodowe, dzięki którym przetransportujemy autem kajaki, rowery czy narty. Uchwyty tego typu są na ogół przeznaczone do transportu danego rodzaju sprzętu – zapewniają więc najwyższy poziom bezpieczeństwa. Uchwyty rowerowe można założyć zarówno w tylnej części auta – na haku holowniczym lub klapie, jak i na jego dachu. To pierwsze rozwiązanie jest polecane ze względu na to, że rowerom nie grozi wtedy zderzenie z nisko wiszącymi gałęziami, tablicami i wiaduktami.

Adres:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]