Nowoczesne meble minimalistyczne – designerskie produkty w twoim mieszkaniu

Dowiedz się, gdzie zamówić meble modernistyczne.

Nasze mieszkania i sposób, w jaki je aranżujemy, może wiele zakomunikować o naszej osobowości, poczuciu estetyki, a także o tym, jak definiujemy komfort. Klientów już nie przypada do gustu oferta znanych meblarskich sieciówek, w których można kupić standaryzowane meble, produkowane w setkach tysięcy egzemplarzy, jednakowe dla odbiorców z Polski, jak i ze świata. Wskutek tego poszukujemy mebli, które nie tylko będą manifestować naszą niepowtarzalność, ale także będą w pełni funkcjonalne. Takie są meble polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Minimalistyczne meble – wytwarzane troską o każdy detal

Firma Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od 2012 roku i tworzy ją para wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Jednak niepowtarzalne meble proponowane przez studio STF to następstwo detalicznej pracy większego zespołu pracowników, składającego się z wykwalifikowanych konstruktorów, rzemieślników oraz technologów. Firma Swallow’s Tail z wielką dbałością podejmuje się procedury kreowania kolejnych serii produktów, poświęcając każdej fazie – od wstępnego szkicu, przez uformowanie prototypu, aż po dobór stosownego gatunku drewna – sto procent zaangażowania. To szczególne dopracowanie najdrobniejszych detali każdego projektu powoduje, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture cechują się praktycznie perfekcyjnym wykończeniem. Nie zaskakuje więc, że meble studia STF uzyskały sporo wyróżnień branżowych i można je zobaczyć na targach wnętrzarskich w Polsce i w Europie (między innymi we Frankfurcie, w Paryżu oraz w Łodzi).

Designerskie meble studia STF – gdzie je znaleźć?

Wszystkie kolekcje Swallow’s Tail Furniture, w tym także meble dla dzieci, można zamówić wprost ze strony www marki. Oprócz funkcjonalnych stolików kawowych, biurek i stołów do kuchni, ten producent mebli rzemieślniczych oferuje też ławy, krzesła oraz komody, a także drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak świeczniki i ramy do luster). Warto zaznaczyć, iż płatność za meble Swallow’s Tail Furniture można uiścić w ratach. Meble z litego drewna studia STF można zamówić także w salonach meblowych w Europie (między innymi w Szwajcarii bądź w Wielkiej Brytanii) oraz na terenie całego kraju (przykładowo w we Wrocławiu, w Katowicach bądź w Poznaniu).

Adres:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]