Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Parking Kraków Balice - poznaj kompletną ofertę.

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Twój samochód pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwiezienie na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane samochody podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają też inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]