Przyjęcia weselne – wybierając dom weselny rozważ kilka czynników

Szukasz więcej wiadomości o pełnej ofercie przyjęcia ślubnego? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina nowożeńców i sproszeni goście będę mówić przez kilka miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli młoda para postanowi urządzać przyjęcie dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, któremu będzie musiała stawić czoło, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten niezwykły dzień w wygodnych warunkach.

Lokal na wesele – sprawdź jego pojemność i dystans od kościoła

Szukając miejsca na wesele narzeczeni powinna rozważyć parę ważnych okoliczności. Na wstępie musi ustalić liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, aby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, by mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od kościoła położony jest dom weselny oraz czy droga do niego będzie bezproblemowa. Jeżeli na uroczystość poproszeni są bliscy i znajomi z odległych krańców Polski, powinno się poszukiwać sali weselnej, w pobliżu której znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Ostatnim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, czyli znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, ułożenie menu i przystrojenie stołów. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Lokal na wesele dla narzeczonych z z południa Polski

Narzeczeni z południa Polski, głównie z Krakowa i okolic, mogą zaplanować zabawę weselną w bardzo malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady weselne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się niesamowitą oprawą. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne podjąć około 130 gości. Imprezę można zorganizować też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez mała ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego w Balicach jest to, że zlokalizowany jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa zatem dłużej aniżeli 40 minut.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]