Profesjonalne sprzątanie grobów

Sprzątanie grobów Kraków - usługa dla Ciebie.

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Największe problemy stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że groby muszą pozostać brudne – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Dlaczego powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć także osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych krewnych po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują również inne usługi, takie jak montaż siedzeń oraz pomoc w załatwieniu wszystkich formalności oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, które należy zapłacić osobom czuwającym nad miejscami spoczynku naszych bliskich są naprawdę zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli wybieramy jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek co cztery tygodnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem około 400 złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki uzależnione są również od wielkości nagrobków, zaś najdroższe okazuje się utrzymanie rodzinnych grobowców.

Adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]