Parking długoterminowy – nie martw się o auto gdy wylatujesz za granicę

Co powinieneś wiedzieć o lotnisko Kraków parking długoterminowy?

Wybierasz się na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych samochodów czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie dla pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć noszenia ciężkich walizek w autobusie bądź pociągu.

Parking długoterminowy – dlaczego opłaca się korzystać z jego oferty?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking oferuje także bezpłatny transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet bądź telefonicznie – błyskawicznie i bez trudności, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) bądź przelewem. Kolejnym pozytywem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]