Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Parking przy lotnisku w Krakowie - zobaczcie co może wam zaproponować.

Główne plusy lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zyskał ogromne uznanie, to sposobność dotarcia nawet w bardzo oddalone miejsca naszego globu, wygoda i szybkość. Podróż, której częścią jest lot samolotem, wiąże się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest bez wątpienia problem dostania się na lotnisko – a multum osób w tym celu jest zmuszona przecież przejechać kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać swoim samochodem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne problemy związane z przyjazdem do portu lotniczego swoim autem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu przygotować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, toteż w czasie podróży nie muszą na pewno się o niego martwić. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą stróże, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, w związku z tym nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie auta. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest niezwykle przydatne podczas silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Krakowie – gwarancja asysty zespołu

Decydując się na ofertę parkingu strzeżonego przy porcie lotniczym możemy spodziewać się także szeregu udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Prócz tego klienci mogą liczyć na wsparcie pracowników parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak ubytek powietrza w oponach lub rozładowanie akumulatora.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]