Gniotpol Trailers Sp. z o. o. – o polskim producencie zabudów samochodowych

Sektor transportu stale się rozwija, m.in. na skutek globalizacji, a także otwierania się kolejnych rynków na eksport oraz import. Jednoczenie wymaga także coraz to lepszych rozwiązań, przede wszystkim tych związanych z udoskonaleniem procesów transportu dóbr. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od 3 dekad wychodzi naprzeciw nieustannie zmieniającym się wymogom branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie – tylko z materiałów najwyższej jakości

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. Firma zajmuje się produkcją zestawów solo (np. z windą hydrauliczną upraszczającą załadunek), BDF (do transportu intermodalnego) oraz kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii oraz oddziałów specjalnych. Do produkcji używane są jedynie materiały wysokiej jakości, dostarczane przez cenionych dostawców. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni trzydziestu lat pozwala firmie Gniotpol Trailers na opracowywanie innowacyjnych projektów na światowym poziomie, czego dowodzi m.in. sukces strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych do przewozu wyjątkowo wymagających ładunków.

Producent przyczep – wszechstronne usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy także wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym i stacjonarnym (w firmowym zakładzie w Malni lub w kilku punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy przeprowadzane są na terenie całej Unii Europejskiej w terminie wybranym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się też o wygodę odbiorców, którzy wykonują serwis we własnym zakresie. Części zamienne do naczep firmy są zawsze dostępne, co zmniejsza okres wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, co w dużym stopniu przyspiesza to serwis zarówno błahych usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Fotografia dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.