Co można zlecić pracowni architektonicznej?

Potrzebujesz skorzystać z oferty biura projektowego Kraków? Koniecznie sprawdź joannaklusak.com.

Pracownia architektoniczna świadczy obszerny wachlarz usług – spełnia marzenia osób, które chcą zamieszkać w komfortowym i ergonomicznym domku, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji czy firm. Architekt może opracować kompleksowy projekt budynku, a następnie czynnie sprawować kontrolę nad przebiegiem prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować renowację domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań.

Jak pomoże Ci wykwalifikowane biuro architektoniczne?

Szukasz nowatorskich, oryginalnych projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się spośród wielu budynków w mieście? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie nowoczesny, a równocześnie przytulny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów dostępne są zarówno te zgodne z aktualnymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektowe – co pomogliśmy wybudować

W portfolio mamy zarówno projekty aranżacji mieszkań, domków jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych i budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi kawiarnie, żłobki, budynki rekreacyjne czy pensjonaty. Organizacja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do specyfiki danego obiektu, jak również osobistych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro projektowe może też opracować plan obszernych i praktycznych garderób, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]