Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Zgłoś się po pomoc do projektanta wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma znaczne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy więc zadbać o to, żeby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, zwykle niezbędny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje również pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]