Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Skieruj się w to miejsce i dowiedz się, kto ma w swojej ofercie catering na imprezy w Krakowie.

Letnie miesiące obfitują w niezwykle modne ostatnio imprezy plenerowe i pikniki firmowe, ale właściwie każdego dnia w różnych miejscach kraju odbywają się konferencje, bankiety bądź benefisy. Wszystkie te eventy muszą mieć stosowną oprawę, której obowiązkowym elementem są profesjonalnie przyrządzane i podane posiłki. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Najlepsze przekąski, profesjonalna obsługa – o cateringu na imprezę

Zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie wyprawisz piknik lub zabukowałeś salę bankietową? Świetnie! Teraz warto zadbać o to, aby uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia smakowitych gorących posiłków, przekąsek oraz trunków. Pamiętaj, że w czasie ważnych gal nie wystarczy postawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i myśleć, iż zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy eventu jest istotna – odpowiedni układ stołów, dopasowane ozdoby, ale też prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Goście eventu zapewne będą także zadowoleni, jeśli dania będą wyglądać na talerzu niczym w modnych restauracjach, a potrawy będą podawać im kompetentni kelnerzy.

Pokaz live cooking i nie tylko – plusy cateringu na imprezy

Atutem korzystania z oferty cateringu imprezowego jest niezaprzeczalnie to, iż wynajęty zespół nie tylko przyrządzi przepyszne dania, ale też szczegółowo zajmie się całą jego oprawą. Potrawy i przekąski będą przywiezione w wyznaczoną lokalizację, załoga firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoły, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w trakcie bankietu. Na życzenie kontrahenta, na ile pozwolą na to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą zabawić obecnych demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną szansą, aby doświadczyć na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu eventów, zarówno tych niewielkich, jak i liczących setki uczestników. W czasie ustalania szczegółów zlecenia podpowie ona, jakie napoje, potrawy i zakąski najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]