Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Zleć catering dla firm na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Konferencja, warsztaty czy ważne rozmowy biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo prawdopodobnie kiedyś stanie przed potrzebą zaplanowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie posiłków oraz napojów dla jego uczestników. Jeżeli planowane spotkanie przyciągnie znaczne tłumy, wypada skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering dla firm – jak wygląda ta usługa?

Konferencje oraz warsztaty biznesowe to eventy trwające przeważnie po 7-8 godzin, w wielu przypadkach także przez 2-3 kolejnych dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły program prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są najczęściej dwie-trzy kwadransowe przerwy, w czasie których nie da się zjeść pełnego posiłku w okolicznej kafeterii. Stąd niezbędne jest zapewnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą szybko spożyć podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, również wziąć na salę, w której odbywa się szkolenie. Firmy oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można skonsumować bez ryzyka ubrudzenia odzieży czy rąk. W ramach oferty cateringu dla firm dostarczany jest także sprzęt do przyrządzania ciepłych napojów.

Planujesz warsztaty? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Przerwa kawowa jest niezwykle potrzebna, daje bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Oprócz tego jest to także sposobność nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i obgadania w swobodnej atmosferze problemów omawianych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i innymi napojami, który widuje się w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych konferencji lub płatnych warsztatów nie powinni wszak pić z tekturowych kubków, spożywając kupione po drodze w spożywczaku czy też własnoręcznie przyszykowane kanapki. Wynajęcie usługi cateringu firmowego podkreśli więc wagę szkolenia i zarazem pokaże, iż jego organizator zadbał również o wygodę partycypantów.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]