Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Tu dowiesz się wszystkiego o wypożyczalni szalunków.

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych w budownictwie technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego rodzaju forma, w którą wylewany jest beton – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są ze sklejki, ale spotyka się także wersje zrobione ze stali, a niekiedy nawet plastiku. Innymi ważnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie wymaganych rezultatów. Jednak z uwagi na wysokie ceny nie wszystkie ekipy budowlane posiadają własne szalunki. Gdy okażą się potrzebne, mogą wszak zwyczajnie je wypożyczyć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to aktualnie bardzo często spotykana usługa.

Wynajem szalunków – dla których ekip?

Kupno swoich szalunków będzie dobrym pomysłem dla firm często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeżeli zaś budowanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej firmy, dobrze sprawdzić atuty, które daje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Głównie ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy do roku będzie bardziej opłacalne niż ich zakup. Dobrze nadmienić również o funkcjonalności, gdyż przechowywanie sporadycznie używanych szalunków może generować duże koszty.

Jaka firma zapewni wynajmem szalunków?

Jeżeli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze przemyśleć to, jaka firma nam je zapewni. Jak ją wybrać? Najlepiej zdecydować się na ofertę ekipy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki będą wytrzymałe oraz funkcjonalne. Naprawdę istotna będzie również obsługa klienta – w przypadku, gdy zbliża się czas rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze zaś wejść do internetu i sprawdzić, co o usługach danej firmy sądzą wcześniejsi kontrahenci.

Adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]