Producent okien drewnianych – nowoczesne techniki

Producent stolarki drewnianej - zobaczcie co może wam zaproponować.

Klasyczne okna drewniane są bardzo eleganckie i ponadczasowe. Pasują do każdego obiektu – od starych nieruchomości po futurystyczne gmachy. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje produkty i co stanowi o ich solidności?

Producent okien drewnianych – zapewnia świetne wrażenia estetyczne

Współcześnie okna drewniane są wytwarzane przy użyciu innowacyjnych technik, co sprawia, że charakteryzują się optymalnym współczynnikiem strat ciepła. Producenci okien drewnianych dodatkowo je zabezpieczają, a mycie jest banalnie proste. Okna drewniane wyglądają wyjątkowo estetycznie, posiadają opływowe ramy, tradycyjne klamki. Mogą być wykonane zarówno z drewna krajowego – np. modrzewia, jak i typów egzotycznych (meranti). Tradycyjne gatunki w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak chętnie nabywane w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych z reguły oferuje system szyb zespolonych, zapewnia niskie straty ciepła oraz funkcjonalność. Organiczne drewno można samodzielnie odnawiać, dzięki czemu jego trwałość jest najwyższej jakości. Trzeba dodać, że producent okien drewnianych wytwarza także estetyczne schody, idealne do stuletnich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno jako element organiczny jest absolutnie nieszkodliwe dla środowiska, zdaje egzamin przy renowacji lokali mieszkalnych. Budując dom warto zatem wybrać wysokogatunkowe, wytrzymałe i harmonijne komponenty drewniane.

Adres:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]