Nierdzewne rury szlifowane – czym się wyróżniają?

Chcesz zamówić rury szlifowane? Wejdź na metal-e.pl.

Poręcze na balkonie wystawione są na wpływ różnych niekorzystnych czynników. Głównym ich zagrożeniem jest niewątpliwie woda, która może powodować ich szybkie rdzewienie. Uszkodzenia takich poręczy mogą też okazać się rezultatem wystawienia na światło słoneczne lub mróz. Żeby uniknąć takich problemów warto zdecydować się na balustradę wykonaną z antykorozyjnych rur szlifowanych. Czemu więc takie rury okażą się trafionym rozwiązaniem? Do czego jeszcze stosowane są rury szlifowane ze stali nierdzewnej?

Dlaczego powinieneś wybrać rury szlifowane?

Rury szlifowane ze stali antykorozyjnej mają wiele atutów, które odróżniają je na tle innych tego typu detali. Stal nierdzewna produkowana jest z 11% domieszką chromu, przez co nawet nieustanny kontakt z wilgocią czy żrącymi substancjami nie przyczynia się do ich rdzewienia. Rury szlifowane okazują się też bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, co powoduje, że sprawdzają się w rozmaitych, także najcięższych, sytuacjach.

Kiedy stosuje się rury szlifowane?

Nierdzewne rury szlifowane są najczęściej stosowane w budownictwie – wykonywane są z nich na przykład poręcze lub rusztowania. Ze uwagi na to, że nie zagrażają im żrące związki, są też używane w motoryzacji – między innymi do wykonywania rur wydechowych. Należy także pamiętać, iż takie rury szlifowane świetnie się prezentują, więc są idealnym wyjściem dla klientów potrzebujących interesującego detalu do ubikacji czy kuchni.

Adres:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]