Wakacje w kurorcie. Domki w Krynicy

Sprawdź Krynica Zdrój noclegi domki na wypoczynek-krynica.pl.

Krynica-Zdrój to jedna z najchętniej wybieranych przez turystów miejscowości w polskich górach. Nie sposób rzecz jasna być tym zaskoczonym, bo znana jest zarówno z doskonałego położenia, ale też ciekawej zabudowy. To wszystko powoduje, iż urlop w Krynicy wybierają nie tylko takie osoby, które zamierzają podreperować nieco swoje zdrowie, ale też ci, którzy woleliby poznać miejscowe atrakcje. Gdzie jednak znaleźć noclegi w Krynicy?

Wypoczynkowe domki w Krynicy

W okresie letnim szczególną popularnością cieszą się domki w Krynicy. Oferują one swoim gościom to, co niezbędne jest do efektywnego relaksu – ciszę, komfort i widok na rozciągające się w pobliżu miasta szczyty. Dobrą stroną domków wypoczynkowych jest także cena – ich wynajęcie jest znacznie tańsze od doby w hotelu. Nie może zatem zaskakiwać, iż większość gości przyjeżdżających do Krynicy stawia akurat na domki. Tym bardziej, iż w ostatnich latach zwiększa się liczba przedsiębiorstw wypożyczających turystom domki w Krynicy.

Nie tylko domki w Krynicy

Ci turyści, którzy wolą innego rodzaju rozwiązania, w Krynicy również znajdą propozycje dostosowane do swoich potrzeb. W mieście funkcjonuje wiele pensjonatów proponujących wynajem w rozmaitych cenach. Goście, którzy zdecydowali się na Krynicę z przyczyn medycznych, mogą znaleźć nocleg w jednym z tamtejszych uzdrowisk, natomiast rozwiązaniem pozwalającym na wydanie mniejszej kwoty może być noc w prywatnej kwaterze. Bardziej wymagającym klientom na pewno przypadnie do gustu oferta hoteli, które tu działają w dużej ilości.

Adres:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]