Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem, który docenia pewne i świetnie opracowane wycieczki pod opieką doświadczonych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, które prowadzą na szczyty niemal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które preferują dynamiczny wypoczynek i dysponują minimalnym doświadczeniem w tego rodzaju ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o różnym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to wyprawa dla osób sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Najwyższym stopniem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o zaawansowanych umiejętnościach i dużej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Pozwalają przy tym wcielić w życie marzenia i sprawdzić się w ciężkich okolicznościach. Firma korzysta z zawodowych liderów oraz przewodników znających naturę górskiego krajobrazu, ale także chętnie dzielących się posiadaną wiedzą z partycypantami wyprawy. Potrafią oni również zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Andy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]