Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Dowiedz się więcej o pozycjonowaniu Krakow na seo4.net.

Popularność internetu oraz prostota wykorzystania go do znalezienia potrzebnych usług i produktów przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo chce obecnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie zagwarantuje, że potencjalni klienci nas znajdą – istotna jest bowiem obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele mniejszych firm, które świadczą usługi wyłącznie na niewielkim obszarze czy też wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie bądź w Gdańsku, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla mniejszych podmiotów

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach usług albo sklepów stacjonarnych używają głównie fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę konkretnego miasta, jak np. “sklep rtv kraków”, “ciastkarnia kraków” lub “hydraulik kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych podmiotów na pokazanie swojej oferty docelowym klientom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO zorientowane są na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, np. przez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania i projektowania stron internetowych od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu gruntownie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom zwiększyć widoczność ich stron i tym samym pozyskać nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony oraz rozbudowę contentu. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]