Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Po więcej szczegółów o sklepie WooCommerce skieruj się w to miejsce.

Posiadasz firmę i planujesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – możliwość analizy statystyk sprzedaży i ekspresowa personalizacja

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że błyskawicznie pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, ma sporo atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z używając bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem popularnych wyszukiwarek, co powoduje, że jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi odbiorców. Za sprawą instalacji odpowiednich wtyczek zwiększa się też ergonomia sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić klientom zlecenie przelewów za zakupy np. za pośrednictwem Transferuj.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia też analizę wyników sprzedaży (udostępnianie przeróżnego typu statystyk) i zespolenie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce zostaw specjalistom

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o prawidłową semantykę kodu sklepu, jego bezpieczeństwo i wykorzystanie jedynie wypróbowanych, potrzebnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują również blog, na którym w prosty sposób można informować klientów o akcjach promocyjnych oraz nowościach albo publikować poradniki i recenzje oferowanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]