Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Dowiedz się więcej o modelowaniu 3D.

Świat rysunku nieprzerwanie ewoluuje i coraz częściej artyści odchodzą od tradycyjnych technik na rzecz wykonywania swoich dzieł wyłącznie w tzw. digitalu. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę sporządzania ilustracji 2D, ale także modelowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się już znacznymi kosztami – każdy może bowiem ściągnąć program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który przy tym jest całkiem darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego instruktora

Obsługi każdego programu można nauczyć się na własną rękę, lecz proces ten ciągnie się wtedy dłużej i często jest niezwykle męczący. Z tego też powodu uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie przede wszystkim pomocne dla tych, którzy niedawno poznali Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie różnorodnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeśli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez uczestnika kursu wskazując detale, które warto dopracowac oraz sugerując ku temu odpowiednie drogi. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, by był on prowadzony w jak najmniejszych zespołach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów a także hobbystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dziś umiejętnością pożądaną i poważaną głównie w świecie projektowania, filmu i gier komputerowych. Opanowanie programu Blender 3D poszerza tym samym pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane prace, które potem można bez skrępowania dołączyć do swojego portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego typu kursów to po prostu artyści oraz hobbyści, którzy pragną spróbować nowych form wyrażania siebie czy też rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]