Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Aktualna oferta kursu rysunku Kraków.

Uwielbiasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika lub malarstwo. Z tego rodzaju kursów korzystają również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Wspaniałą propozycją na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto w nim uczestniczyć?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]