Lekcje tenisa – zapisz się

Lekcje tenisa Kraków - sprawdź informacje o ofercie na www.teniskrakow.pl/treningi-dla-doroslych/.

Uprawianie sportu to obecnie jeden z najczęstszych sposobów na spędzanie wolnego dnia. Modne są przede wszystkim lekcje tenisa, które doskonale polepszają wydolność organizmu i chronią przed chorobami. Prześledźmy jakie pożytki daje ten rodzaj aktywności.

Usuń niepotrzebną tkankę tłuszczową na lekcjach tenisa

Regularne treningi tenisa przede wszystkim wzmocnią tkankę mięśniową i zapewnią usunięcie zbędnych kilogramów. Kolejnym atutem jest poprawa zwrotności ciała i ogólnej wytrzymałości organizmu. Warto podkreślić, że rekreacyjne lekcje tenisa skierowane są nie tylko dla młodzieży, ale także dla kilkulatków. Jeżeli pragniemy na serio zaangażować swoje dziecko w ten rodzaj aktywności fizycznej, warto posłać je od najmłodszych lat do szkółki tenisowej. Dzięki temu nasze dziecko ekspresowo zacznie osiągać pierwsze sukcesy na korcie.

Lekcje tenisa – gdzie trenować

Szkoły tenisa odkryją nie tylko młode talenty. Także dorośli mogą z powodzeniem uczestniczyć w treningach. Warto wziąć udział w szkoleniu z nauczycielem, który nauczy nas najważniejszych chwytów oraz poinstruuje w jaki sposób wykonywać forhend. Najlepsze lekcje tenisa odbywają się w ośrodkach w Krakowie i Poznaniu, gdzie ustawicznie kształceni są potencjalni medaliści. Tak naprawdę nie jest najważniejsze jaki reprezentujemy poziom sprawności fizycznej, ale naturalne predyspozycje i nasza wola zwycięstwa. Jeśli ćwiczymy tylko rekreacyjnie, myślmy po prostu o emocjach wynikających z uprawiania sportu.

Adres:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]