Wirtualny spacer 3D a promocja firmy

Wirtualny spacer z modelem 3D to najlepszy sposób na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszej nieruchomości, powierzchni usługowej czy biura, z których planują korzystać. Dla sporej ilości klientów okazja do obejrzenia danego lokalu przed skorzystaniem z oferty jest niesłychanie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są modele 3D oraz spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i czy powinno się to robić? Więcej informacji na ten temat przedstawiamy poniżej.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany na podstawie sporej ilości zdjęć model 3D danego budynku, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy rozkład wszystkich wnętrz, a my możemy go zbliżać, przesuwać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany klientom w wersji interaktywnej, dzięki temu mają oni dostęp do ogólnej bryły nieruchomości oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od przygotowania samego modelu wnętrza 3D, możemy też wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, iż poza przeglądaniem wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, przykładowo biura firmy czy hostelu, możemy przerzucić się jednym kliknięciem myszki do takiego pomieszczenia, a potem zacząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość też przechodzić do kolejnych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistości.

Jak mogę użyć wnętrza 3D?

Dzięki wnętrzom 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie pokazać klientom daną nieruchomość i jej pomieszczenia. Taką formę promocji można zastosować do zaprezentowania warsztatu, baru czy hostelu, a także w prosty sposób pokazać znacznemu gronu zainteresowanych wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, w trakcie sprzedaży mieszkania, by ewentualni nabywcy byli w stanie szczegółowo przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele argumentów, dla których powinno się opracować modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najważniejszy z nich to sposobność opublikowania ich na naszej stronie firmowej, w Google Maps czy udostępnianie ich w innych zalecanych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także świetną możliwość przekonania klienta, by skorzystał z naszych usług . Internauci, którzy poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo obdarzą je o wiele większym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to też bardzo dobra metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, gdyż obecnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – większość firm jej nie wykorzystuje. Model wnętrza 3D można uzyskać bardzo szybko — trzeba po prostu zamówić jego opracowanie u zawodowego fotografa.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]