Powody dla których warto wykorzystać zdjęcia sferyczne na Facebooku

Zdjęcia panoramiczne w Google. Rzetelną pomoc fachowca w tej dziedzinie otrzymasz tutaj.

Zdjęcia 360 stopni to niezwykle popularna i stosunkowo nowa forma prezentowania pomieszczeń przedsiębiorstw czy lokali gastronomicznych. Z reguły widzimy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma lub Google Street View, ale także natrafiamy na nie na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on zamieszczanie na profilu firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak zatem możesz zastosować zdjęcia 360 stopni do wyróżniania Twojej marki na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy w dalszej części tekstu.

Co wyróżnia panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które jesteśmy w stanie oglądać pod wszystkimi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii sprawia wrażenie osobistego przebywania w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają oglądanie budynku, lokalu czy nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu przygotowuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla odbiorców to co różni je od zwykłych fotografii cyfrowych jest możliwość kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a potem manipulacja nim w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – promuj swoją firmę na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to wspaniała metoda na wyróżnianie Twojej firmy bądź biznesu. Panoramy 360 stopni dają szerokie możliwości prezentacji wnętrza lokalu gastronomicznego, hotelu albo biura. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej intrygująca oraz pozwala dokładnie zapoznać się z oglądanym miejscem. Umieszczenie Panoram sferycznych na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i zwiększy jego ufność w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaowocuje dużo większym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto użyć na Facebooku przede wszystkim kiedy prowadzimy biznes, który bazuje na odpowiednio wyposażonych wnętrzach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale też jeśli pragniemy zademonstrować naszym klientom biuro, w którym działamy lub zachęcić potencjalnych pracowników, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Do opracowania panoram sferycznych zatrudnij profesjonalistę!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, aczkolwiek w teorii jest możliwe do zrealizowania na własną rękę, niemniej jednak do celów biznesowych rekomenduje się wybrać profesjonalnego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecane rozwiązanie? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność wykonania najlepszej jakości zdjęć, które dodatkowo będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest też trudno dostępna czy kosztowna. Fotografów polecanych przez Google do opracowania sferycznych zdjęć panoramicznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym wymienieni są tylko Ci profesjonaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i zamieścili wyznaczoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]