Agencja marketingowa – jak może pomóc Twojej firmie?

Wstąp do agencji social media Kraków, aby skorzystać z porad specjalistów.

Akcje reklamowe winny być ważnym elementem podnoszenia rozpoznawalności marki niezależnie od tego czy jesteśmy usługodawcą, wytwórcą czy właścicielem sklepu. Spółki oraz większe przedsiębiorstwa mają finanse na organizację i utrzymanie własnych działów ds. reklamy, tymczasem mniejsze biznesy, które z rzadka prowadzą akcje promocyjne, przeważnie korzystają ze pomocy zewnętrznych agencji reklamowych.

Agencja marketingowa – ekipa profesjonalistów pomoże Ci w promocji

Agencja reklamowa to ekipa kreatywnych osób z ogromnym doświadczeniem, posiadających wiele umiejętności z zakresu marketingu. Poprzez zatrudnianie profesjonalistów bardzo dobrze orientujących się zarówno w zakresie kampanii reklamowych w sieci (social media, filmy i animacje viralowe), tradycyjnej komunikacji medialnej, jak i grafiki (również DTP), agencja marketingowa jest w stanie zapewnić klientom całościową obsługę. Młode marki mogą zlecić przygotowanie pełnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą logotypu i wzorami akcydensów (koperty, papier firmowy czy wizytówki), a te które posiadają już własne logo mogą być pewne, że będzie ono prawidłowo zastosowane podczas tworzenia materiałów promocyjnych – plakatów, stoisk targowych, folderów lub billboardów. Agencja reklamowa pomoże także stworzyć ciekawe, unikatowe wpisy na stronę www zamawiającego, jak również zaplanuje schemat kontaktów z odbiorcami poprzez najpopularniejsze portale, jak Facebook, Instagram lub Twitter.

Kiedy należy rozważyć współpracę z agencją marketingowa?

Usługi świadczone przez agencje marketingowe adresowane są głównie do przedsiębiorstw, które nie mają swojego działu promocji. Nie jest to jednak, iż to jedyny model współpracy. Działanie agencji często polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w przedsiębiorstwie działowi zajmującemu się promocją. Jeśli zatem nie ma on praktyki w przygotowaniu spotkań z klientami, targów lub sympozjów, które na ogół wymagają drobiazgowego planowania, te obowiązki można powierzyć agencji reklamowej. Może ona także posłużyć za narzędzie wspomagające budowę kompetentnego oraz zgranego zespołu pracowników – należy powierzyć jej organizację imprezy integracyjnej czy też opracowanie programu szkoleń. Na rynku funkcjonują tysiące agencji marketingowych, trzeba jednakże wybierać te, które zapewniają dostęp do szerokiego zespołu kompetentnych profesjonalistów. Umożliwi to przekazanie wszelkich działań reklamowych jednej agencjii w rezultacie – łatwiejszy nadzór nad spójnością kampanii i wizerunku firmy.

Adres:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]