Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Tutaj znajdziesz więcej informacji o automatycznej obsłudze należności.

Przedsiębiorcy wciąż poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a w tym samym czasie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla największych podmiotów

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera dane o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy przyszły wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, bo każdy z nich ma przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują około 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną praktyczną funkcję, nadzwyczaj przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie mają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to pomocne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, wobec tego świetnie sprawdzi się w szkołach niepublicznych bądź językowych, innymi słowy tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga wstępnej płatności, Flobo będzie nadzorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]