Kantor online – wymieniaj walutę nie wychodząc z domu

Nie przeszukuj już Internetu! Internetowy kantor dla Ciebie znajdziesz tu.

Jeszcze kilkanaście lat temu jedynym sposobem na wymianę waluty była wizyta w banku bądź w kantorze – te ostatnie nadal funkcjonują w galeriach handlowych czy przy supermarketach! Jednak w szybko przekształcającej się rzeczywistości, klienci pragną wymieniać walutę bez przymusu ruszania się z domu i ponosząc przy tym mniejsze wydatki, wskutek tego właśnie powstały kantory internetowe, które to umożliwiają.

Jakie usługi oferuje kantor internetowy nie licząc wymiany walut?

Funkcjonowanie kantoru internetowego jest jednakowo łatwe jak fizycznego kantoru. Użytkownik wchodzi do serwisu przez założony przez siebie profil, a potem przelewa do swojego panelu środki, które potrzebuje przewalutować. Atutem kantorów wymiany walut online jest zwłaszcza to, iż wymianę można zlecić w nim w dowolnym momencie, a sama wymiana walut odbywa się już w porze pracy kantoru po najświeższych kursach, ustalanych w oparciu o informacje zaczerpywane z Forex w kilkusekundowych interwałach, a nie – jak to bywa w przypadku tradycyjnych kantorów – po średnim kursie, najczęściej z poprzedniej doby. Kolejnym i niezmiernie ważnym walorem kantorów online są mniejsze spready niż te narzucone przez banki oraz kantory tradycyjne. Wymiana w tych ostatnich polskiego złotego (w zależności od narzuconej marży) może skutkować zapłaceniem spreadu na poziomie nawet 3-4%, natomiast w kantorze internetowym spready najczęściej nie przewyższają 2%. Kantory online proponują też kilka pomocnych usług popularnych wśród klientów, m.in. dają możliwość ustawienia transakcji odroczonej wykonywanej w określonym przez użytkownika terminie lub takiej, w której klient zleca wymianę waluty po ustalonym przez niego kursie (wymiana jest przeprowadzana dopiero wówczas, gdy wyznaczony przez użytkownika kurs będzie taki sam jak ten na rynku).

Kantor wymiany walut online – usługa dla kredytobiorców oraz pracowników zagranicznych

Kantory online to usługa dla wszystkich lubiących wygodę, a także ogromną niezależność w dyspozycji własnymi pieniędzmi. Wykorzystują je też osoby uczące się bądź zatrudnione poza granicami Polski i osoby spłacające zobowiązania wzięte w walucie obcej. Lecz nim zdecydujemy się powierzyć swoje pieniądze kantorowi internetowemu, warto zbadać jego renomę oraz bezpieczeństwo, np. poprzez przeszukanie strony KNF, czy znajduje się on w jej rejestrze instytucji płatniczych.

Adres:
Platforma wymiany walut Kantor.pl
SUPER GRUPA PL Sp. z o.o.
ul. Trakt Św. Wojciecha 149
80-017 Gdańsk

Tel.: +48 22 364 5 364
E-mail: [email protected]