Jakie składniki zawiera pieczywo?

Jeśli chcesz zamówić pieczywo Kraków, koniecznie sprawdź www.piekarniapochopien.com.

Pieczywo jest w naszej tradycji podstawą diety człowieka. Wytwarzane jest z wody, soli, mąki, mleka, środków spulchniających (zwykle zakwasu chlebowego albo drożdży) i różnych dodatków ulepszających smak wypieków, takich jak sezam, mak lub słonecznik.

Dlaczego należy spożywać pieczywo?

Pieczywo jest jedzeniem niezwykle bogatym w mnóstwo najróżniejszych składników odżywczych i energetycznych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. W jego skład wchodzą głównie aminokwasy, węglowodany i białka. Równocześnie należy wspomnieć o błonniku, jak również wielu witaminach, których najwięcej zawiera ciemny, pełnoziarnisty chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej kupować w piekarniach tradycyjnych. Ma się wtedy gwarancję, że spożywane wypieki długo zachowają świeżość.
Ze znakomitych produktów i niesamowitej dbałości o klienta słyną szczególnie krakowskie piekarnie, cieszące się ogromnym zaufaniem kupujących. Oferowany w nich chleb wytwarzany jest z pasją, zgodnie ze sprawdzonymi przepisami, co jest gwarancją znakomitego smaku i najlepszej jakości użytych składników.

Adres:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]