Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Skorzystaj z usług polskiego psychologa Coventry.

Po wejściu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie poczęli emigrować na Wyspy. Na chwilę obecną przez Brexit zjawisko emigracji w zasadzie zanikło, jednak ciągle nie brak chętnych do pracy bądź rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może wywoływać mnóstwo problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez pomocy specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii i mające z tym związek odseparowanie od rodziny, jak również praca na terenie obcego kraju, mogą generować bardzo dużo problemów, którym naprawdę trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się również trudności z integracją ze współpracownikami czy w ogóle ze znalezieniem pracy. Brak opanowania języka, który nadal jest na porządku dziennym, powoduje, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Nad odruchami tego rodzaju naprawdę trudno jest zapanować samodzielnie. W związku z tym nie należy bać się sięgania po pomoc specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że informacje , które przekazano podczas sesji będą przekazane kolejnej osobie. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać kłopotów i słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje po czym identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja odbywa się w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co radzi jej psycholog.

Adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339