Srebrne kolczyki – bezpieczeństwo i ciekawy wygląd

Dowiedz się, gdzie zamówić kolczyki ze srebra.

Srebro to najbardziej lubiany przez wytwórców kolczyków materiał. Nie może to jednak zaskakiwać, gdyż rzeczywiście ma mnóstwo dobrych stron. Jego ceny są znacznie niższe niż wielu innych kruszców, a jest metalem szlachetnym, zatem nie rdzewieje i latami zachowuje swoje zalety. Srebrne kolczyki są również lubiane ze względu na bezpieczeństwo ich używania – bardzo ograniczają wszak ryzyko pojawienia się infekcji. Jako że są naprawdę ciekawą opcją dla poszukujących ponadczasowej oraz wytrzymałej biżuterii, warto napisać kilka słów o tym, w jakich sklepach je kupować i jak dbać o srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki – gdzie kupować?

Fantazja projektantów srebrnych kolczyków jest nieograniczona. Wśród nich wszyscy znajdziemy propozycje dla siebie – tak fani tradycyjnych rozwiązań, jak i kobiety, które wolą raczej eksperymentalne wzory. Przed wyborem danych kolczyków warto zatem sprawdzić, co oferują nam poszczególni producenci. Trafionym wyjściem niewątpliwie okaże się kupno online – zwłaszcza, jeśli zamierzamy znaleźć niebanalne wzory srebrnych kolczyków.

Jak czyścić srebrne kolczyki?

Pomimo wielu plusów, srebro wykazuje pewne wady. Najistotniejsze jest to, że srebrne kolczyki po kilku latach ciemnieją. Możemy tego uniknąć często myjąc je odpowiednimi preparatami i przechowując w bezpiecznych pojemnikach. Pod żadnym pozorem nie stosujmy jednak do ich czyszczenia detergentów, które są w stanie zniszczyć delikatny metal.