Kupno biżuterii – bezpośrednio u jubilera czy przez internet?

Pod tym adresem przejrzysz aktualną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z ewolucją internetu i ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy także nasze nawyki odnośnie robienia zakupów. Obecnie bardzo często wykorzystujemy opcję zamawiania przez internet. I chociaż w sieci odnajdziemy prawie wszystko, wciąż wiele produktów należy kupować w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno złotego naszyjnika, broszki lub pierścionka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Tym samym, żeby być pewnym, iż biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, powinniśmy przyjrzeć się jej w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli pragniemy nabyć pierścionek zaręczynowy czy też obrączki, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli zaś znajdziemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on za ciasny albo za luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego obwodu lub wykona nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej wskazówki jubilera. Zaprezentuje on aktualne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, poradzi nam jak dobrać stosowny kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz wręcza się z okazji imienin, ślubu czy komunii.

Jakie usługi oferuje oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również świadczą inne usługi. Renowacja zniszczonej biżuterii jest jedną z nich. Jeżeli zerwał się nam naszyjnik lub wypadł kryształek z kolczyka, złotnik ekspresowo i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Poprawi również obwód bransoletki, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na zawieszce lub pierścionku gratulacje, datę, podziękowania czy też inny znaczący dla nas cytat. Natomiast jeżeli chcemy sprezentować komuś niepowtarzalny upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek albo naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w szkatułce mamy niepotrzebną bądź uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]