Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Sprawdź, gdzie kupić kolczyki ze sztyftami.

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, wpływa zarówno wykorzystany do ich produkcji kruszec, wzór oraz ozdobne minerały, ale też typ zapięcia. Na rynku znajdziemy różne typy mocowań – na przykład wiszące bigle oraz małe sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla tych kobiet, które lubią prostotę i komfort, ponieważ niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają ucha. Szczególnie istotna jest również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na specjalne imprezy i te, które śmiało można nosić na spotkania ze znajomymi.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich kreacji

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko bardzo eleganckie, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem będą na pewno wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione niewielkimi, szlachetnymi minerałami – turkusem czy kryształem. Najlepiej pasować będą do skromnych, ale eleganckich kreacji – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie rozmiary oraz nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do codziennych strojów. Do pracy dobrze nosić w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi kamieniami – wyglądają prawie tak korzystnie, jak naturalne, ale ich ewentualne zgubienie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne kamienie, które szczególnie dobrze łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku niebanalną główką.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]